Programmas veidi:

Vitality Slim
paredzēta
:
Cilvēkiem, kuri vēlas uzsākt veselīgu dzīvesveidu, atbrīvoties no liekajiem kilogramiem un iegūt savu labāko formu, bet īsti nezin kā uzsākt šo procesu. Vitalitātes programma Vitality Slim nav diēta – bet veids kā iemācīties ēst veselīgi, zaudējot liekos kilogramus. Kā arī mēs piegādāsim maltītes visai dienai, lai Jums nebūtu jāpavada laiks veikalā un mājās pie plīts, buroties pavārgrāmatās.

Vitality Comfort
paredzēta:

Cilvēkiem ar lielu garīgo slodzi. Garīgi noslogotiem cilvēkiem ir nepieciešams daudzveidīgs uzturs, kas ķermeni nodrošinātu ar nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām. Lai arī steidzīgajā ikdienā organisms tiktu lutināts ar veselīgām un tajā pašā laikā gardām maltītēm un pietiktu enerģija dinamiskai ikdienai.

Vitality Sport +
paredzēta:

Cilvēkiem ar lielu fizisko slodzi. Aktīvajai cilvēku grupai ir nepieciešams uzturs ar lielāku kaloritāti. Un atkarībā no slodzes veida – tiek pielāgots visatbilstošākais vitalitātes programmas veids. Vitality Sport + piemērota gan tiem, kuri vēlas pieaudzēt muskuļu masu, gan tiem, kuri ikdienā patērē daudz enerģijas.

Vitality Pregnant
paredzēta:

Bērniņa nākšana Pasaulē ir skaists notikums. Lai bērns justos labi arī māmiņai ir jābūt mierīgai, veselai un priecīgai. Sadarbībā ar labākaijiem uztura speciālistiem esam izveidojuši programmu Vitality Pregnant šī programma ļaus baudīt skaistos brīžus ar bērniņu, saņemot jau gatavas maltītes. Šajā programmā tiek nodrošinātas nepieciešamās uzturvielas tieši jaunajām māmiņām un sievietēm gaidībās. Kā arī plānojot grūtniecību ir svarīgi ēst veselīgi, lai ķermenis justos spēka pilns.